H3C Europe 10A PDU AC Power Cable,2.0m,3*0.75mm^2,Black, C14-250V10ASM,H05RR-F 3*0.75mm…
0 out of 5
44,25
H3C Europe 10A PDU AC Power Cable,2.0m,3*0.75mm^2,Black, C14-250V10ASM,H05RR-F 3*0.75mm… Device Type AC Power Cable Electrical characteristics Voltage: 250 V Current: 10 A Len…
Availability: მარაგში არტიკული: 0404A0MV_mk კატეგორია: Brand:
აღწერა
  • Cable length: 2.0 m
  • H3C Europe 10A PDU AC Power Cable,2.0m,3*0.75mm^2,Black, C14-250V10ASM,H05RR-F 3*0.75mm… Device Type AC Power Cable…
Read full description below:
Full name:
Full description:
Device Type
AC Power Cable
Electrical characteristics
Voltage: 250 V
Current: 10 A
Length
2 m
Colour
Black
Additional info:
Europe 10A PDU AC Power Cable,2.0m,3*0.75mm^2,Black, C14-250V10ASM,H05RR-F 3*0.75mm^2B, C15-250V10ASF